باربری در آمل | اثاث کشی به صورت 24 ساعته

باربری ایران زمین  آماده ارائه خدمات باربری منزل ، اثاث کشی بارهای سبک و سنگین با کامیون ها و ماشین آلات مجهز باربری در مازندران می باشد. با باربری ایران زمین حمل و نقلی ایمن، آسان و سریع را تجربه خواهید کرد. ایران زمین خود را موظف میداند که بهترین و مناسب ترین خدمات باربری منزل و اثاث کشی را بهمراه بسته بندی اصولی اثاثیه منزل با توجه به نیاز مشتریان گرامی با قیمتی مناسب انجام نماید.

اتوبار و باربری ایران زمین با استفاده از کارگران ماهر و آموزش دیده و همچنین استفاده از ناوگان باربری مجهز و مدرن آماده خدمات رسانی به همشریان محترم می باشد. ایران زمین توانسته با ارائه بهترین و سریع ترین خدمات حمل بار در آمل همواره رضایت مشتریان خود را بدست آورد و در این مسیر برای خدمت رسانی هرچه بهتر با تمام نیرو تلاش خود را خواهدنمود.

ایران زمین باربری در مازندران برای اثاث کشی شما از افرادی خبره و نیرومند استفاده می کند تا یک اسباب کشی حرفه ای    را برای شما رقم بزند به عنوان خاطره ای شیرین از آن یاد کنید و ایران زمین را به سایر دوستان و آشنایان خود معرفی کنید ، این شرکت که جزء باربری مازندران است آماده است خدمات خود را در زمینه اسباب کشی به شما ارائه دهد.

 

اثاث کشی را چگونه شروع کنیم؟ این سوالی است که وقتی قصد تغییر محل زندگی و یا کار خود را داریم با آن برخورد می کنیم. اگر در این زمینه تجربه کافی نداشته باشیم قطعا در حین حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی با مشکلاتی مواجه می شویم که سبب ناراحتی و اتلاف زمان ما می شود.

اجازه دهید با شما رو راست باشیم حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی نیازمند تجربه است و اگر به درستی انجام نشود ممکن است وسیله های شما صدمه جدی ببینند و همچنین انجام غیر اصولی آن سبب می شود همیشه در ذهن خود اسباب کشی را یک غول بی شاخ و دم تصور کنید. مخصوصا این کار برای جوان تر ها که تجربه ی چندانی در این زمینه ندارند می تواند طاقت فرسا تر از دیگر افراد باشد.

به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به بررسی اصول حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی بپردازیم. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید و با یادگیری اصول صحیح حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی مشکلات و سختی های آن را تا حد ممکن کاهش دهید.

 

حمل اثاثیه  منزل و اسباب کشی را چگونه شروع کنیم؟

گام اول

جمع آوری و بسته بندی اسباب و اثاثیه

  • پیش از حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی باید به جمع آوری و بسته بندی اسباب و اثاثیه خود بپردازیم. برای جمع آوری و بسته بندی اسباب و اثاثیه باید نکاتی را رعایت کنیم تا هم به کار خود سرعت ببخشیم و هم از سختی کار بکاهیم.

اولین نکته ای که باید به آن توجه شود این است که لیستی از وسایل منزل خود تهیه کنیم به عبارت دیگر باید وسایل منزل خود را در ۴ گروه اصلی قرار دهیم:

  1. وسایل اصلی و مهم که باید نگه داشته شوند.
  2. وسیله هایی که باید آن ها را بفروشید چرا که در منزل جدید شما جایی برای آن ها وجود ندارد.
  3. وسیله هایی که نه می توانید آن ها را بفروشید و نه می توانید آن ها را نگه دارید و تنها راه خلاص شدن از دستشان دور ریختن آن وسیله ها است.
  4. وسیله هایی که در منزل جدیدتان به انباری انتقال می دهید.

توصیه می کنیم در حین تهیه این لیست با خود صادق باشید زیرا زمانی که شما می خواهید به یک خانه جدید بروید پس نیاز است وسایل و اثاث منزل شما نیز نو و تازه شوند.

 

  • پس از تهیه لیست و تفکیک و پاکسازی کامل اثاثیه منزل از وسیله های دور ریز، نوبت به بسته بندی وسیله هایتان می رسد که این مورد نیز نیازمند رعایت چندین نکته است.

توصیه می کنیم پیش از جمع آوری و بسته بندی اسباب و اثاثیه خود موارد ذکر شده در زیر را تهیه کنید تا بعد ها با مشکل روبه رو نشوید و حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی شما هر چه سریع تر انجام شود.

تهیه چسب پهن، جعبه در ابعاد مختلف، نایلون حباب دار، کیسه زباله، روزنامه و ماژیک الزامی است. همانطور که در فوق اشاره شد تهیه موارد ذکر شده پیش از جمع آوری و بسته بندی اسباب و اثاثیه از سردرگمی شما جلوگیری می کند.

 

گام دوم

  • یافتن باربری و اتوبار مطمئن

پس از جمع آوری و بسته بندی اسباب واثاثیه خود حال زمان آن رسیده است به فکر حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی باشیم.

ممکن است با شنیدن عبارت “حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی” مانند سال های نه چندان دور به فکر وانت هایی بیفتید که از میدان ها و چهارراه ها آن ها را برای اسباب کشی اثاثیه خود احضار می کردید.

اما باید به شما بگویم که چنین تفکری کاملا اشتباه است زیرا توصیه جدی ما به شما این است که حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی با وانت را به طور کلی فراموش کنید و حتی به آن فکر هم نکنید.

دلیل آن نیز مشخص است چون هیچ کس نمی خواهد اسباب و اثاثیه با ارزش منزلش آسیب ببیند مخصوصا افراد جوانی که به تازگی زندگی مشترک خود را شروع کرده اند و اصلا دوست ندارند پس از اسباب کشی، لوازم نو و با ارزش خود را آسیب دیده تحویل بگیرند. پس یافتن باربری و اتوبار مطمئن بهترین راه و بهترین انتخاب در زمان حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی است.

برای یافتن باربری و اتوبار مطمئن می توانید از دوستان و آشنایان خود که قبلا اسباب کشی کرده اند سوال کنید و از تجربه های آن ها نیز استفاده کنید. پس از انتخاب باربری و اتوبار مورد نظر می توانید به راحتی تحقیقات لازم را انجام دهید و از میزان سابقه و همچنین رضایت مشتری از آن ها آگاه شوید.

حال ممکن است با خود بگویید مگر حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی با وانت چه تفاوتی با باربری و اتوبار دارد؟ مگر هر دو یک کار مشترک (حمل اثاثیه) را انجام نمی دهند؟

پاسخ شما بسیار ساده است، تفاوت آن ها در میزان خدمات ارائه شده توسط باربری و اتوبار است.

زمانی که با باربری و اتوبار مورد نظر تماس می گیرید، قبل از شروع حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی، شما می توانید روش های اسباب کشی خود را انتخاب کنید و همچنین درباره هزینه های پرداختی توسط شما صحبت های اولیه را با دفتر باربری انجام دهید.

پس از توافق شما با باربری و اتوبار، کادری مجرب و آموزش دیده در زمینه حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی به محل مورد نظر فرستاده می شود و دقیقا این زمانی است که می توانید تفاوت را احساس کنید و بنشینید و با لذت روند اسباب کشی خود را تماشا کنید.

 

شرکت باربری ایران زمین با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی بارتان را به سلامت و بدون هیچ  آسیبی تخلیه و حمل می کند

شرکت ایران زمین همواره برای جلب رضایت روزافزون شما همشهریان عزیز در تلاش می باشد.

 

جهت ارتباط با ما می توانید از طریق راه های زیر ، تماس حاصل فرمایید .

شرکت خدماتی تمام کار ایران زمین

بابل - میدان دانشگاه - دانش 20

Template Design:Dima Group